Child Control 2008

Ebeveyn Kontrol Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 25.1 MB
  • Version 10.222
  • Dil İngilizce
  • Firma Salfeld Computer
Child Control; oldukça kullanışlı arayüzünde sahip olduğu çocuk kontrol paneli ile bilgisayar kontrol ve yönetme uygulaması olan uygulama kullanıcıları oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

Child Control; oldukça kullanışlı arayüzünde sahip olduğu çocuk kontrol paneli ile bilgisayar kontrol ve yönetme uygulaması olan uygulama kullanıcıları oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

Child Control 2008 uygulamasını diğerlerinden ayıran çocuk kontrol paneli sayesinde çocuğunuzun bilgisayar karşısında ne kadar zaman geçireceğini ayarlayabilir, bilgisayar üzerinde veya uygulamalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapmasını engelleyebilir veya önemli ayarlamalara karşı bilgisayarınızı güvenli koruyabilirsiniz. Tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalışan Child Control 2008 programı ile bilgisayar erişimi verilen kullanıcı - yetki sınırlaması yapabilir, internet limitinizi günlük yada haftalık olarak kısıtlayabilir yada anahtar kelimeler ile istenmeyen internet içeriklerini kısıtlayabilirsiniz. Her EXE dosyası için ayrı ayrı zaman sınırlaması yapabilir, önemli olan sistem ayarlamalarınızı ulaşıma kapatabilirken uygulamanın gizlilik modu ile programı kullanıcılarına görünmez özelliğinden faydalanabilirsiniz. 

Child Control 2008 programının ayrıca algılayıcı listesi sayesinden programlar üzerinde sınırlandırma yaparak izin verilen kısma kadar çalıştırmasını sağlayabilir, e-Posta bildirisi ile siz evde yokken yazışmaları görebilirsiniz. Kesin ve gerçek bilgilerin sunulduğu Child Control 2008 uygulamasında kullanıcı, kullanılan zaman, limit ve kalan zamanı öğrenebilir. bilgisayarınızı kitleyerek kullanıma kapatabildiğiniz gibi belirlediğiniz oyunlara sınırlı zamanlarda erişimi sağlayabilir yada istenmeyen web sayfalarına (Porno, dosya paylaşımı, chat vb.) erişimi kesin olarak engelleyebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Child Control 2008 indir